Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Сторінка автора - Юта Радуга

Проза     →     Юта Радуга     →     Думки в прозі
 
Вибір
 
У світі вже є все. Бог подбав про те, щоб всього вистачало навіть трохи з надлишком, і ти маєш все, але бажаю більшого, наприклад ми знаємо,що не все однозначно, не все рівноцінно в нашім світі. Ми рухаємося в часі і просторі, зрідка помічаючи відблиск дивних речей. Можна пройти мимо, а можна на мить зупинитися, придивляючись до феномену. І сам наш танець навколо дивини, пританцьовуванням та притупцюванням, - утворюєш нову дивину, яка, можливо, приверне увагу інших перехожих і змусить придивитися до того, заради чого зупинився ти. Так танцюй і не дивися по довбаним сторонам, бо сам світ - це ні що інше, як танець, кружляння, піруети і Па. Вальсуючі пари молекул кисню, витончено блукаючий між ними азот ... Сиртакі бензолу, народні танці стрункими рядами в твердих тілах, дитяча підтанцьовка електронів ... І кванти світла, нанизані на самі струни часу, і Той, хто торкається їх сяючими пальцями (твій Ангел охоронець)... Планети, галактики і Всесвіт. Серед цікавинок є багато - наприклад, перо крокодила або кіготь медузи. Все швидкоплинно і майже невловимо, бо фігури, утворені танцюристами, швидко розпадаються і утворюють новий візерунок. І немає нічого вічного, крім самого Танцю і Мелодії ... Танцюй і не дивися по довбаним сторонам, іди вперед…Ти це вмієш!
Сам знаєш, що за дві години світ не може змінитися. І абсолютна неправда, що час біжить - це ми його підганяємо своєю бездіяльністтю і цинізмом, але подобається в деяких людях дещо інша якість, ті які свій час жадно хапаєють за хвіст і радісно п’ють до кінця, до пустого стакану, похвально, бажаю ще більше жаги для таких людей!!! До фінішу доходить той, у кого вистачить сміливості поглянути в очі самому собі, і ти повинен в свої задзирнути зі страхом також, твоя сміливість тебе не підведе, бажаю ще більше сміливості!!! Але найприкріше - страх побачити абсолютно іншу людину ...Ти не бійся, і будь впевненим в тому, що маєш зараз, і що чекає на тебе попереду!
Фальшиво присівши в реверансі. Ненавидиш лицемірство. Чим воно гірше брехні? Це просто усміхнена брехня. Поважаю в людях цей факт! Так міркують тільки мудрі!
Свобода вибору - це не тільки дорога, зворотна істині. Це ключ до власного «Я». А ще вибір є завжди, не завжди є бажання щось змінювати.
Ти дивишся на шматочок спокусливих, але важких хмар крізь шпилі міських будівель - вони не такі як вчора. Уже не радують своєю легкістю і безпечністю, але, можливо, саме сьогодні, наповнюються якимось сенсом.
Звідки з'являється тяжкість на душі і відчуття непотрібності, а може і депресії? Це випробування долі. Як ми вчинимо, як поведемо себе - адже вибір ... І вихід теж. Ми розставляємо пріоритети, плануємо, організовуємо ... Вибір і є випробування. Випробування важливості.
Найголовніше - залишатися людиною. Турботливим, люблячим, уважним і НЕ-РАВ-НО-ДУШ-ним) Залишайтеся такими завжди!

© Юта Радуга, 2020


1 2 3 4 5  
Бал 10
Середній бал 5
Перегляди 52
Коментарі 0
Дата надходження 19-03-2020
Дата створення 19.03.2020

Пошук на сайті

Що маємо