Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого

Каракоко – новий стиль в українському мистецтві


Історія мистецтв налічує сотні напрямків і тисячі стилів. Та до жодного з них не змогли мистецтвознавці віднести творчість молодої художниці Лесі Кара-Коці. Куди там стиль, не могли визначитися взагалі, чи то живопис, чи графіка, чи декоративно-прикладне мистецтво. Одні говорили – живопис. А чому немає плавних переходів від одного кольору до іншого? Дехто був впевнений, що це графіка, але графіці не властива така багата кольорова гама. Декоративно-прикладне мистецтво? Нікуди його не прикладають і ніщо ним не декорують, - це станкове мистецтво, картини написані на полотнах.
 

Хоботарки на книжковому ярмарку


6-го листопада на честь відкриття Книжкового ярмарку в Києві відбулася презентація першої книги Лесі Кара-Коці «Пригоди хоботарок. Порятунок Весняного Сонечка».
 

Як українському художнику «засвітитися» у Туманному Альбіоні? Галереї Лондона


В першу чергу приваблюють центральні і західні райони (Mayfair, City, Marylebone та ін.) В Mayfair сконцентрована велика кількість галерей. Як-от Cork, New Bond або Albmarle Street: ідеш цими затишними вулицями, і кожні двері – це галерея. Більшість з центральних галерей займаються старими художниками (old masters) XVIII – XX століття. Сюди варто сходити для загального розвитку. Галереї ж сучасного мистецтва можна розділити на дві групи: ті, що здаються в оренду, і ті, що працюють з кількома художниками за відсоток з продажів. Про орендні галереї мало, чого розповідати: платиш £4000-6000 за тиждень (в інших районах £2000-£4000), дають ключі, і роби, що хочеш – розвішуй картини, запрошуй гостей, пресу, роби презентацію, продавай… Повна свобода дій. Інша справа з галереями, які працюють за відсоток. Тут не важливо, звідки художник, але бажано, щоб він проживав у Лондоні.
 

Пошук на сайті

Що маємо