Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Ірина Мацко
Ірина Мацко
Ім'я:

Ірина Мацко

Про автора
Народилася 21 травня 1978р. на Тернопільщині. Шкільні роки пройшли у с.В.Ходачків Козівського району, Тернопільської області. З 1995 року проживаю у м.Тернопіль. Пишу дитячі казки, оповідання та жіночі новелли, есе. Ілюструю, укладаю хрестоматії та прописи для дошкільнят.

Писати почала після народження другої дитини – сина. Спочатку це були казки для своїх діток, пізніше переживання, враження почали виливатись у жіночі історії для душі.

Перший власний доробок створений у 2004 році - фотоальбом-казка для новонароджених „Казка твого народження”, який побачив світ у видавництві „Навчальна книга Богдан” у березні 2007 року.

З квітня 2007 року – почала публікуватись серія дитячих казочок про маленькі букви з власними ілюстраціями у Чернігівській газеті „Деснянська правда”. У жовтні 2007 року - надруковано перші жіночі новелли у львівському журналі „Найкращі жіночі історії”, у львівському тижневику „Життя”, літературні замальовки у журналі „Історії про кохання”.

Казки про маленькі букви, а також пізнавальні казки про природу друкуються у дитячому журналі „Ангелятко” та у журналі „Літературний Тернопіль”.

Фіналіст першого конкурсу малої прози „Сила малого”. Твір увійшов у 100 кращих творів та книгу „Сила малого”, що була видана за результатами конкурсу.

Статті „Коли „Попешюшка” стане принцесою” про проблеми українського казкарства та „У пошуках „ЛУ”, „Сонце-віконце” опубліковані у газеті „Літературна Україна” у 2008-2009 рр. Є публікації у журналі „Телерадіокур’єр”.З січня 2007 року - початок роботи приватним підприємцем-видавцем, видавництво „ІрМа” та видання чотирьох книжечок з серії розмальовок „Розмалюй та вивчи”.

Призер конкурсу творів для дітей "Мистецької Сторінки", часопису "Захід-Схід" (казка „Пригоди дубового листочка”), "Рукомесло 2009" (казка "Медовий Сухарик").
Роботи автора:  
Проза (7)
   
Авторські статті (6)  
   
Коментарі (0):  
   
Новини автора
 
 

Пошук на сайті

Що маємо