Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
31-05-2016       В Одесі почала роботу виставка винаходів і мистецтва Леонардо да Вінчі "Винаходи да Вінчі"

ПРОЕКТ НАЙВИЩОГО КУЛЬТУРНОГО РІВНЯ - ВИСТАВКА «ВИНАХОДИ ДА ВІНЧІ»


28 травня в Одесі почала роботу виставка винаходів і мистецтва Леонардо да Вінчі "Винаходи да Вінчі". Це найбільша міжнародна виставка, присвячена творчості найвизначнішого генія в історії людства.


В Одесі почала роботу виставка винаходів і мистецтва Леонардо да Вінчі, Винаходи да Вінчі


Австралійська компанія Grande Exhibitions створила найбільшу пересувну виставку, присвячену Леонардо да Вінчі. Розроблена спільно з музеєм Leonardo da Vinci Museo в Італії, ця виставка - втілення геніальності Леонардо як винахідника, вченого і інженера і художника.


Усі експонати сконструйовані італійськими ремісниками в точній відповідності з рукописами Леонардо да Вінчі з використанням техніки і матеріалів епохи Відродження. Фахівцями було вивчено понад 6000 сторінок рукописів да Вінчі, розшифровані його коди, навмисні помилки і дзеркальний спосіб письма, який художник застосовував, щоб зберегти свої записи в таємниці.


В Одесі почала роботу виставка винаходів і мистецтва Леонардо да Вінчі, Винаходи да Вінчі


У залах експозиції представлені: репродукції найбільш відомих його картин оригінального розміру, танк, акваланг, літальний апарат, велосипед, підводний човен, ідеальне місто і багато інших винаходів. Також представлені копії найбільш значущих кодексів Леонардо і замітки з анатомії. Виставка пропонує доступне, зрозуміле і відчутне втілення праць Леонардо да Вінчі - одного з найбільш допитливих умів людства.


Експонати в натуральну величину пояснюють теорію і завдання кожного винаходу Леонардо да Вінчі.


Виставка «Винаходи да Вінчі» не має вікових обмежень. Вона буде однаково цікава всім - від малого до великого. Ця інтерактивна експозиція залишить незабутні враження для всієї родини.


З моменту створення виставки в 2006 році її побачили жителі США, Латинської Америки, Південної Африки, Японії, Росії, Великобританії, Західної Європи. Загальна кількість відвідувачів налічує мільйони людей по всьому світу.


В Одесі почала роботу виставка винаходів і мистецтва Леонардо да Вінчі, Винаходи да Вінчі


Побачити виставку "Винаходи да Вінчі» можна за адресою:


Одеса, виставковий зал ТЦ «Кадорр»,
вул. Катерининська, 27/1, 5-й поверх.Графік роботи виставки:
Щодня: 10:00 - 21:00


Виставка триватиме до 27 липня 2016 року.


Докладніше дивіться на сторінці заходу.

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо