Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
09-05-2017       До Дня матері у Львові відкрилась виставка черкаської художниці Тетяни Черевань "Берегині"

Картини з виставки під назвою "Берегині" черкаської художниці Тетяни Черевань, відкритої до Дня матері у Львові, можна побачити у Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької (вулиця Соломії Крушельницької, 23) до 6 червня 2017 року.
До Дня матері у Львові відкрилась виставка черкаської художниці Тетяни Черевань БерегиніДо Дня матері у Львові відкрилась виставка черкаської художниці Тетяни Черевань Берегині
Серія робіт "Берегині" була створена у 2015 році, під впливом подій на Майдані.  Ця виставка з успіхом пройшла в Харкові, Києві та Черкасах. Її побачили тисячі відвідувачів.  Пошта Майдану надрукувала серію поштових марок Тетяни Черевань з проекту “Жінка Берегиня”, до дня Матері в 2015 році. В травні цю виставку побачать у Львові.


У своїй творчості художниця досліджує жінок, а можливо і саму себе, і ми можемо побачити шари цих досліджень — від спокійного, простого документування портретів своїх найближчих подруг (серія робіт «Мої подруги»), від дослідження сексуальної природи та бажань (серії робіт «Бажання бути» та «Дика та непокірна») — до зваженої, упевненої, актуальної розробки символу української жінки-Берегині (серія робіт «Берегині»).


Під час виставки ви можете насолодитись такими роботами Тетяни Черевань: Яринка Квітка, Соломія Крушельницька, Молитва за Україну, А буде син, і буде мати, Бабуся Ганнуся,  Леся Українка, Маргаріта. Жінка з Майдану, і портрети українських дівчат.
До Дня матері у Львові відкрилась виставка черкаської художниці Тетяни Черевань БерегиніДо Дня матері у Львові відкрилась виставка черкаської художниці Тетяни Черевань БерегиніДо Дня матері у Львові відкрилась виставка черкаської художниці Тетяни Черевань Берегині
Фото взято з фейсбук-сторінки Тетяни Черевань


За матеріалами: http://lviv.web2ua.com/ 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо