Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Сторінка автора - Петро Петрович

Проза     →     Петро Петрович     →     Соціальні ініціативи
 
Як повернути людям заощадження?
 
                                       Як повернути людям заощадження?
     Давно помічено, що напередодні чергових виборів влада починає згадувати про виплату заощаджень громадян. Так і цього року Президент Віктор Янукович виступив з черговими ініціативами щодо погашення частини заощаджень  вкладників  бувшого «Ощадбанку» СРСР у розмірі 1000 грн.
        Але ця ініціатива супроводжується зітханнями про дефіцит бюджету. А й насправді, куди поділись наші заощадження і як їх повернути громадянам? При Радянському Союзі за рахунок заощаджень громадян будувалися заводи, фабрики і вся інфраструктура великої країни. Заводи та фабрики приватизовані олігархами. Єдина цінність, яка залишилась в державній власності це газопроводи. Але й над ними нависла загроза приватизації, а саме – створення газотранспортного консорціуму з поділом активів на 3 частини (Україна, Росія та Західна Європа), або на 2 частини (Україна та Росія). Отже, якщо влада готова поділитися народним майном з іноземними країнами, то чому б їй не поділитися ним спочатку з власним народом? Можна було б:
1.    На суму балансової власності магістральних газопроводів випустити певну кількість акцій, а потім
2.     Цими акціями викупити  заборгованість  держави за знецінені вклади громадян до Ощадбанку. Потім зацікавлені країни учасники Нафтогазового консорціуму
3.    Викупили ці акції в населення України за готівкові гроші. Так би виявилася й реальна вартість газотранспортної системи України.
        Ось таким шляхом і свої заощадження одержали б громадяни і бюджет держави б не постраждав і вирішилося б справедливо питання створення газотранспортного консорціуму.

          16.04.2012 р.                                                                     П.Пащенко


1 2 3 4 5  
Бал 0
Середній бал 0
Перегляди 802
Коментарі 0
Дата надходження 28-04-2012
Дата створення

Пошук на сайті

Що маємо