Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Сторінка автора - Петро Петрович

Фото     →     Петро Петрович
 
Символ справедливого государственного устройства
 


1 2 3 4 5  
На 23 році свого існування Україна переживає нелегкі часи. Історичні перипетії політичного істеблішменту нашої країни нагадують сюжет відомого мультфільму на мотиви бірманської казки про ненаситного дракона, якого раз по раз перемагають відважні лицарі, котрі згодом сами перетворюються на таких самих драконів.http://youtu.be/Xdw5oa1T83o
Політичні реалії нашої країни такі, що пошуки найкращого кандидата на найвище крісло незмінно закінчуються черговим майданом. 1 березня 2014 року Кабінетом міністрів України була прийнята постанова № 65 "Про економію боджетних коштів.http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/65-2014-п
Моя робота в бухгалтерії установи місцевого самоврядування та події, до яких призвів Київський майдан дало спостереження про те, що розподіл бюджетних статей на захищені та незахищені свідчать про те, що незехищені статті місцевих бюджетів насправді незахищені від розкрадання на найвищому рівні влади.На кінець бюджетного періоду накопичилась маса платежів, які були зареєстровані органом державного казначейства, але оплата яких не відбулася через те, що наш гарант брутально розікрав кошти місцевого самоврядування.
Зважаючи на це, хочу виступити з законодавчою ініціативою внести такі зміни до бюджетного кодексу, які б узаконили нарахування відсотків на суми кредиторської заборгованості на платежі місцевих громад, які не проходять через не проплату казначейством.
Нараховані відсотки можна проплачувати законні петензії ділових партнерів територіальних громад, з якими були заключені договора, але послуги їх не були своєчасно проплачені казначейством.
Погашення цих відсотків для утворення персональної відповідальності було б доцільно покласти за рахунок доходів перших осіб держави.
При такому механізмі персональної відповідальності зникли б і економічні передумови для всіляких проявів сепаратизму різних регіонів України.
Бал 5
Середній бал 5
Перегляди 631
Коментарі 0
Дата надходження 09-05-2014
Дата створення

Пошук на сайті

Що маємо