Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого

Вогнеходіння, або Літературне об’єднання «Кобзар» на «Трипільському колі».


Фестиваль «Трипільське коло»  – насправді найпозитивніша подія цього літа. І це насправді вільна територія від алкоголю та тютюну. Проте, емоційні барви зовсім не втратили своєї яскравості.  Багато вогненної поезії, динамічної музики, пристрасного танцю, чарівного полум’я та безліч чого іншого назавжди залишиться у пам’яті учасників та гостей фестивалю. 
 

Зустріч з поетесою Наталкою Поклад в Гірській школі Бориспільського району


Зустріч 13 травня в Гірській школі Бориспільського району з відомою поетесою Наталією Іванівною Поклад перетворилася не просто на свято, не просто на жвавий діалог дітей з авторкою, а в справжній епіцентр уваги та взаємної поваги, добре присмачених  неймовірно красивою українською лірикою.
 

Їсти подано, або куди йдуть генії вітчизняної літератури


Літературних течій в Україні більше, ніж багато. Ще є неосяжні простори різних літературних об'єднань, студій, проектів, спілок та інше. Як правило - це певне вузьке коло людей, метою якого є творча самореалізація. Будь-якому автору, навіть самому маленькому (у всіх значеннях) необхідне визнання. І якщо його не вдається отримати в широкому колу читачів, то чому б не об'єднати навколо себе пару трійку графоманів, обізвати створений осередок гучним і яскравим ім'ям, що б таким чином відкрити горизонти для самовихваляння. При цьому є сенс максимально облити брудом такі ж самі об'єднання. Адже ніщо так не підкреслює власний талант, як абсолютна його відсутність у конкурентів.

 

Нагороджено переможців конкурсу «Кохання у мережі»


25 червня в Національному музеї літератури України голова літературного об’єднання «Кобзар» Дмитро Папета разом зі своїм заступником Лерою Крок урочисто вручили дипломи переможцям поетичного конкурсу «Кохання у мережі».
 

Оголошується новий гумористичний конкурс «Шпигачки», присвячений творчості Миколи Лукаша.


Всеукраїнське літературне об’єднання «Кобзар» оголошує новий гумористичний конкурс «Шпигачки», присвячений творчості Миколи Лукаша. Конкурс проводиться за двома номінаціями: поетичний твір (до 20 рядків) або прозаїчна мініатюра (до 1000 знаків)

 

Проект ЛО «Кобзар»: зустріч вчителів української літератури і одного з найвідоміших сучасних українських письменників - Сергія Батурина


Літературне об’єднання «Кобзар» на чергову зустріч вчителів української літератури запросило одного з найвідоміших та популярніших письменників, подвижника та охоронця високих вимог літературного мистецтва – Сергія Батурина.
 

Проект «Майстри сучасної класики» набирає обертів: зустріч відомого письменника та поета Сергія Батуріна із учнями вінницької школи № 3


Літературне об’єднання  «Кобзар» з радістю повідомляє, що проект «Майстри сучасної класики» набирає обертів, поширюючись по усіх містах України!
 

«Майстри сучасної класики» від ЛО «Кобзар» : зустріч із свідком Чорнобильського армагеддону, сучасним класиком української літератури Володимиром Шовкошитним


15 жовтня у київському ліцеї «Наукова зміна» у рамках програми ЛО «Кобзар» «Майстри сучасної класики» відбулася зустріч з відомим автором та безкомпромісним лицарем Володимиром Шовкошитним.
 

«Майстри сучасної класики» знову в дії! Відбулась низка зустрічей із Богданом Жолдаком у Вінниці


«Майстри сучасної класики» знову у Вінниці! Всеукраїнська громадська організація «Л.О. «Кобзар» за підтримки видавництва «Грані-Т» провели низку зустрічей із видатною людиною. Це прозаїк, сценарист і драматург Богдан Жолдак - переможець та лауреат кількох кіно–, теле– і театральних фестивалів.
 

«Обличчя творчості» відкриває дорогу молодим письменникам


29 травня у книгарні «Starbooks» Літературне об’єднання «Кобзар» презентувало нові книжки авторів у рамках виставки-ярмарку «Обличчя творчості», основною метою якої стала допомога молодим письменникам у реалізації власних книжок через мережу книжкових магазинів.
 

Пошук на сайті

Що маємо