Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Віктор Дьомін
Віктор Дьомін
Ім'я:

Віктор Дьомін

Про автора 1991 - Персональна виставка (Львівський Будинок Актора). 1998 - Персональна виставка (Фонд духовного відродження імені митрополита Андрея Шептицького, галерея "Яровіт", Львів). 1999 - Персональна виставка (Фонд духовного відродження імені митрополита Андрея Шептицького, галерея "Яровіт", Львів). 2003 - Участь в Міжнародному Бієнале Сучасного Мистецтва (м. Флоренція, Італія). Отримав спеціальну нагороду Президента Бієнале - медаль "Lorenco IL Magnifico". 2005 - Персональна виставка "Енергія часу" (Львівський культурно-мистецький центр "Дзига"). 2006-2010 Участь у Львівському осінньому салоні "Високий замок" (Львів, Україна) ______________________ Про свою діяльність: Живопис притягнув до себе вже в дорослому віці, коли мав професію, яка не мала нічого спільного з мистецтвом. Було непереборне бажання втілювати свої думки та відчуття в кольорі. Здійснення цього бажання забрало чимало часу і поступово перетворилось на спосіб життя. Останніх десять років жив і працював як вільний художник.
В живописі завжди намагався шукати психологічне поєднання форми і кольору. Цікаво було фіксувати на полотні емоційний стан, що виникав під впливом іраціонального відчуття - загадкового інструменту пізнання істини, яка знаходиться за межею логіки.
Таке відчуття дало змогу за допомоги наповнених кольором формальних елементів втілювати цікаві ідеї на грунті вражень, що виникають в сучасному урбаністичному просторі, з його швидкими змінами обставин, поглядів, відчуттів, спонукаючи до своєрідної художньої медитації.
Уривки вражень від реальності утворюють дивовижну суміш з інформаційними фрагментами, що надходять з медійного простору і все це є досвід, з яким цікаво імпровізувати завдяки засобам живопису.
При спробі усвідомити свій напрямок художньої діяльності, вирішив його визначити як метакубізм - через використання образотворчих засобів, подібних до тих, що виникли в процесі утворення кубістичного стилю.
Процес цей непростий, про що свідчить вислів відомого дослідника мистецтва:
“Творення абстрактного мистецтва, наперекір поширеній думці, є набагато труднішим від творення реалістичного, бо до першого потрібно крім малярського знання, ще й великого інтелектуального зусилля та творчих ідей...”
Володимир Попович, Париж. (“Мистецькі студії” №2-3/1993)
Роботи автора:  
Картини (9)
   
Коментарі (4):  
  Картини (4)
   
Новини автора
 
 
08-08-2015       Від 24.07 по 06.08.2015 у Львові відбулася виставка В.Дьоміна "Permanence allure"
11-11-2014       Неучасть у Львівському Осіньому Салоні 2014-го року.
03-09-2013       Абстрактний живопис львівських художників
12-07-2011       Виставка абстрактного живопису Віктора Дьоміна у львівському арт-салоні "БОНТОН

Пошук на сайті

Що маємо